Põhisisu

Alates 1. novembrist, 2014 alustavad koostööd laevaliin Stena Line ja laevandus, logistika ja ekspedeerimiettevõte Mann Lines. Koostöö eesmärgiks on luua lisaväärtust klientidele logistika sektoris ühendades Põhjamere ja Baltimere laevandusvõrgustikke. Lisaks sellele prahib Stena RoRo laeva STENA FORETELLER välja Mann Linesile.

Stena Line olles juba hetkel laiapõhjalise laevaliinide võrgustikuga, on alati valmis laiendama oma teenuste geograafilist ja logistilist võrku. Mann Lines pakub täna RoRo liiniteenust Harwich, Cuxhaven, Paldiski, Turku ja Bremerhaven sadamate vahel. Lisaks sellele opereerib Mann Lines konteinerlaevaliiniga Rotterdami ja Baltikumi sadamate vahel ning pakub lisaks maanteevedusid koos muude seotud logistiliste teenustega.

“Mann Lines on tugev logistika ja muudes transpordiäri sektorites, kus meie nii tugevad ei ole. Viitan siin sõiduatude logistikale, projektikaupade- ning ülegabariidilistele vedudele. Stena Line tugevused on vastukaaluks teistes transpordisektorites. Nii Stena Lines’i kui ka Mann Lines’i arvates on antud koostöö tulus mõlema ettevõtte klientidele”,ütleb Stena Line arendusjuht Anders Peterson.

Stena Line ja Mann Lines koostöö tuum koosneb kolmest osast. Esiteks, garanteeritud kaubaruum Stena Linele Mann Lines laevas. Teiseks, Mann Lines’i roll müügiagendina Stena Linesi laevaliini võrgustikus. Kolmandaks, Stena RoRo prahib laeva STENA FORETELLER Mann Linesile. STENA FORETELLER hakkab laevatusteenust osutama Mann Lines’i liinidel alates Jaanuarist 2015.

“Me ootame põnevusega kahe laevaliini koostöö tulemusi, kuna see saab olema kasulik mõlema praegustele kui ka tulevastele klientidele ning see kasvatab kaubamahtusid mõlema ettevõtte tarvis. Stena Line on meie jaoks ideaalne koostööprtner, mis puudutab kaubavoogusid Benelux riikidega”, ütleb Mann Lines’i tegevdirektor Bill Binks.

Lisainformatsiooni saamisks palume pöörduda Stena Lines’i arendusjuhi Anders Peterson poole tel: +4631858419 või Mann Linesi tegevdirektori Bill Binks poole tel: +44 1255245204